PODĚKOVÁNÍ A PŘEDŠKOLNÍ DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ:

Vážení rodiče, děkujeme za Vaši vstřícnost a možnost nechat si děti po dobu mimořádných opatření doma a umožnit tak co nejdelší zachování provozu pro pracující rodiče. Zároveň Vám chceme opět nabídnout nápadník aktivit - který sestavíme podle vzdělávacího programu a bude v souladu s činnostmi, kterých se po tuto dobu budou účastnit děti v MŠ.

Děti ze třídy MOTÝLKŮ si mohou ve školce vyzvednout pracovní sešity a vzít si je domů. V nápadníku aktivit obdržíte informaci, které strany budeme vyplňovat. Po návratu do MŠ nám sešity opět vraťte. (Pokud si sešity nemůžete vyzvednout, strany do NA oskenujeme). Nápadník aktivit bude ke stažení opět ZDE

VÁNOČNÍ FOCENÍ:

Vánoční focení bylo z organizačních důvodů přesunuto na 2. 11. 2020. Děkujeme za pochopení.

SLEDOVÁNÍ AKTUÁLNÍCH INFORMACÍ:

Vážení rodiče, pro sledování aktuálních informací a dění ve školce využijte naší novou aplikaci Naše MŠ. Přihlašovací jméno i heslo obdržíte od třídní paní učitelky. Můžete zde využít i omlouvání dětí, či navštívit fotogalerii.