Akce

PROVOZ MŠ:

Vážení rodiče, omlouváme se za komplikace způsobené vytopením školky. Od pondělí 20. 1. 2020 bude MŠ Jenišovice opět v provozu, z technických důvodů budou uzavřeny dětské toalety a umývárny v prvním patře. Po dobu oprav škod budou k dispozici toalety a umývárny v přízemí a podkroví, děkujeme za pochopení.

MOTÝLCI DIVADLO TURNOV:

V pátek 24. 1. 2020 pojede třída Motýlků do Turnova na divadelní představení Putování kapky. Odjezd po svačince, návrat na oběd, dětem dejte vhodné oblečení.

PREVENTIVNÍ SCREENING ZRAKU:

Vážení rodiče, ve školce bude probíhat preventivní screeningové vyšetření zraku předškolních dětí od společnosti očních specialistů Prima vizus:

• Každé dítě obdrží po vyšetření potvrzení či doporučení k návštěvě očního lékaře

• Poplatek za vyšetření je 150 Kč

Všechny informace naleznete v letáčku ZDE. Pokud máte o vyšetření zájem, zapište se ve třídě u p. učitelky.Termín upřesníme dle zájmu.

VIDEO Z ARÉNY:

Video z Arény zde: https://ulozto.cz/tam/_n7kbCT5Xkcxg

PODĚKOVÁNÍ SPONZORŮM:

Mateřská škola Jenišovice, p. o. tímto děkuje všem sponzorům, kteří přispěli v prvním pololetí školního roku 2019/2020 sponzorským darem. Ze sponzorských darů jsme vybavili třídu Berušek novým funkčním nábytkem, nakoupili úložné boxy na lehárny, pořídili nové cvičební pomůcky – Overbally, spoustu didaktických hraček, pomůcek, stavebnic a her, které najdou děti ve všech třídách při vánoční nadílce pod stromečkem. Děkujeme a velice si toho vážíme! ZDE

FOTOGALERIE:

Vážení rodiče, na úložišti rajce.net (https://msjen.rajce.idnes.cz/) jsme vytvořili fotogalerii, ve které si můžete prohlédnout fotky dětí z různých akcí školky. Odkaz na fotogalerii najdete v záložce ,,Fotogalerie". Alba nejsou veřejná - přihlašovací údaje Vám na požádání sdělí třídní p. učitelka.

ČTENÁŘSKÁ SOUTĚŽ MOTÝLKŮ:

Třída Motýlků vyhlašuje čtenářskou soutěž. Více ZDE

OHLÉDNUTÍ ZA ŠKOLNÍM ROKEM:

2018/2019