DIVADLO V MŠ:

V pondělí 17. 2. 2020 přijede do MŠ Divadlo koloběžka, představení začíná v 8:00h, prosíme všechny o včasný příchod do školky do 7:45h. Děkujeme za pochopení.

KOŤÁTKA A BERUŠKY IQ PARK LIBEREC:

Ve čtvrtek 20. 2. 2020 pojedou děti ze třídy Koťátek a Berušek do IQ parku v Liberci. Sraz ve školce do 7:45, návrat na oběd. Dětem dejte vhodné oblečení (ne kombinézu, ani oteplováky). Vybíráme 200 Kč na vstupné a autobus.Těšíme se.

VYBÍRÁME PENÍZE DO TŘÍDNÍHO FONDU:

Na druhé pololetí školního roku 2019/2020 vybíráme 400 Kč na školní akce, divadla, představení, dopravu apod. Platbu předejte třídní paní učitelce, připravte si prosím přesnou částku. Na konci školního roku proběhne vyúčtování a peníze za neúčast dítěte na akcích Vám budou vráceny. Děkujeme.

VYJÁDŘENÍ KE STAVU MŠ:

Vážení rodiče, omlouváme se za komplikace způsobené vytopením školky. Po vysušení vytopených částí budovy začneme postupně pracovat na opravách škod. Stav budovy mateřské školy byl konzultován a zkontrolován odborníky z hygieny a statikem. Z technických důvodů jsou uzavřeny dětské toalety a umývárny v prvním patře.

Z tohoto důvodu je provoz školky omezen na maximální počet 45 dětí. Žádáme tedy rodiče, kteří mají možnost si nechat děti doma, či zajistit hlídání, o vstřícný přístup a odhlášení docházky.

V nejbližší možné době zajistíme alespoň provizorní opatření, nechceme však nic uspěchat, ani ohrozit bezpečnost dětí. Děkujeme za ochotný přístup a pochopení.

AKCE ÚNOR:

více informací upřesníme vždy před začátkem akce

Čt 13.2. Knihovna Turnov, Motýlci
Po 17.2. Divadlo Koloběžka, v MŠ
Čt 20.2. IQ park Babylon, Koťátka + Berušky
Stř. 26.2. Divadlo JBC, Ptačí pohádka, celá MŠ

PODĚKOVÁNÍ SPONZORŮM:

Mateřská škola Jenišovice, p. o. tímto děkuje všem sponzorům, kteří přispěli v prvním pololetí školního roku 2019/2020 sponzorským darem. Ze sponzorských darů jsme vybavili třídu Berušek novým funkčním nábytkem, nakoupili úložné boxy na lehárny, pořídili nové cvičební pomůcky – Overbally, spoustu didaktických hraček, pomůcek, stavebnic a her, které najdou děti ve všech třídách při vánoční nadílce pod stromečkem. Děkujeme a velice si toho vážíme! ZDE

FOTOGALERIE:

Vážení rodiče, na úložišti rajce.net (https://msjen.rajce.idnes.cz/) jsme vytvořili fotogalerii, ve které si můžete prohlédnout fotky dětí z různých akcí školky. Odkaz na fotogalerii najdete v záložce ,,Fotogalerie". Alba nejsou veřejná - přihlašovací údaje Vám na požádání sdělí třídní p. učitelka.

ČTENÁŘSKÁ SOUTĚŽ MOTÝLKŮ:

Třída Motýlků vyhlašuje čtenářskou soutěž. Více ZDE

OHLÉDNUTÍ ZA ŠKOLNÍM ROKEM: