SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ NA ŠKOLNÍ ROK 2020/2021:

Vážení rodiče, v příloze naleznete pod registračními čísly seznam přijatých dětí k předškolnímu vzdělávání školního roku 2020/2021. Rozhodnutí o nepřijetí k předškolnímu vzdělávání bude zákonným zástupcům doručeno poštou, do vlastních rukou. Seznam ZDE

OZNÁMENÍ O UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY:

Vážení rodiče, vzhledem k plánované rozsáhlé rekonstrukci budovy Mateřské školy Jenišovice, p. o., po projednání se zřizovatelem podle §3 odst. 2 vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání ve znění pozdějších předpisů, přerušuje MŠ provoz od 30. 6. 2020 do 24. 8. 2020. Děkujeme Vám za pochopení a vstřícnost ZDE

PLATBY:

Důrazně žádáme rodiče, aby neprodleně uhradili zpožděné platby! Seznam ZDE

INFO:

Vážení rodiče, dětem, kteří již tento školní rok do školky nenastoupí, věci, oblečení, obrázky i peníze za divadla přichystáme a vrátíme. Jakmile budou k dispozici, ihned Vás informujeme. Děkujeme za trpělivost.

ÚPLATA ZA VZDĚLÁVÁNÍ:

Vážení rodiče, Mateřská škola Jenišovice, p. o. byla uzavřena dne 17. 3. 2020 a otevřena bude 25. 5. 2020. Školné od termínu uzavření MŠ bude převedeno do června, ve kterém bude o danou částku poníženo. Přesné částky budou uvedeny v tabulce. Děkujeme za pochopení.

ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY:

Milé děti a rodiče, velice nás mrzí, že se letos nemůžeme, vzhledem k okolnostem, společně rozloučit se školním rokem tak, jak bychom chtěli. Přesto nechceme nechat tento školní rok neukončený. Rádi bychom se sešli se všemi předškoláčky někde venku v přírodě, předali jim dárečky a popřáli hodně štěstí do první třídy. Více info, termín i místo upřesníme (cca půlka června). Těšíme se na Vás!

ZÁPIS DO MŠ NA ŠKOLNÍ ROK 2020/2021:

Vážení rodiče, žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání jsme přijali a nyní se zpracovávají. Všem rodičům, jsme odeslali registrační číslo dítěte na uvedený email (zkontolujte si složku Hromadné) a také prostřednictvím sms. Předpokládaný termín zveřejnění seznamu přijatých dětí je 27. 5. 2020 na místě u vchodu do budovy školy a také na webu. Rozhodnutí o nepřijetí k předškolnímu vzdělávání bude zákonným zástupcům doručeno poštou, do vlastních rukou. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na info@ms-jenisovice.cz

OBNOVENÍ PROVOZU MŠ:

Vážení rodiče, Mateřská škola Jenišovice obnoví svůj provoz dne 25. 5. 2020. V příloze naleznete Mimořádná opatření k provozu MŠ na měsíc květen a červen 2020, žádáme o důkladné pročtení a dodržování pravidel. Ošetřovné - poslanecká sněmovna schválila pozměňovací návrh, podle kterého budou mít nárok na ošetřovné nadále až do 30. června 2020 všichni rodiče, kteří z objektivních důvodů nemohou dát dítě do školy či školky. Návrh se bude projednávat v Senátu 20. 5. 2020 a poté bude čekat na podpis prezidenta. Ihned po schválení Vás budeme informovat. Děti, které do MŠ již nenastoupí, odhlašte do 22. 5. 2020 na info@ms-jenisovice.cz (do předmětu uveďte Docházka - příjmení dítěte). Děkujeme a těšíme se na Vás! Mimořádná opatření ZDE Čestné prohlášení ZDE.

NÁPADNÍK AKTIVIT - KAŽDÝ TÝDEN NOVÝ:

Vážení rodiče, každý týden pro Vás připravujeme nový Nápadník aktivit pro děti, kde můžete načerpat novou inspiraci pro zabavení a domácí vzdělávání dětí. Vše je dobrovolné, ke stažení ZDE (záložka "O nás" - "Nápadníky aktivit pro děti a rodiče")

PRO BUDOUCÍ PRVŇÁČKY:

Na stránkách Veselá chaloupka bude každý den připravena jedna aktivita pro přípravu předškoláčků na vstup do ZŠ. Zaměříme se na zrakové a sluchové rozlišování, grafomotoriku, analyticko-syntetickou činnost a další. Na každém pracovním listu bude napsáno, co se daným listem procvičuje. Materiály budou černo-bílé a některé stačí zobrazit na pc, tabletu nebo mobilu k procvičování. Kdo má možnost, může vytisknout, vybarvovat, stříhat a přiřazovat. Procvičovat s námi mohou samozřejmě všechny děti, nejen budoucí školáci. Odkaz ZDE