INFORMACE PRO RODIČE:

* Vážení rodiče, MŠ po dohodě se zřizovatelem bude uzavřena od 12.7. - 22.8.2021, v tomto termínu budou v MŠ probíhat plánované opravy tříd, prázdninovou docházku nahlašte třídní učitelce, nebo do aplikace. Nástup nově přijatých dětí je 1.9.2021, informace k nástupu obdrží zákonní zástupci před začátkem školního roku elektronicky.

ŠKOLA V PYŽAMU:

*Vážení rodiče a milé děti ze třídy Koťátek a Berušek, srdečně Vás zveme do školy v pyžamu, kde pro Vás máme nachystané různé činnosti, náměty na aktivity i videa! Odkaz k registraci ZDE

SLEDOVÁNÍ AKTUÁLNÍCH INFORMACÍ:

Vážení rodiče, pro sledování aktuálních informací a dění ve školce využijte naší novou aplikaci Naše MŠ. Přihlašovací jméno i heslo obdržíte od třídní paní učitelky. Můžete zde využít i omlouvání dětí, či navštívit fotogalerii.