PŘEDZÁPIS DO MŠ JENIŠOVICE:

* Vážení rodiče, i letos bude zápis do MŠ probíhat elektronicky, bez osobní přítomnosti dětí či zákonných zástupců.

Pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy můžete využít Elektronický předzápis, který bude spuštěn v pondělí 19. 4. 2021.

Jak to funguje? Na webu elektronický předzápis se zaregistrujete, vytisknete si vyplněnou žádost a tu si necháte potvrdit u lékaře. Dále je třeba k žádosti doložit kopii rodného listu dítěte. Program Vás navede, jaké další kroky je potřeba podniknout, vše potřebné pak doručíte do MŠ stanoveným způsobem v termínu zápisu, který bude probíhat od 3. 5. - 14. 5. 2021. Informace k zápisu ZDE

ORGANIZACE PŘÍCHODU DO MŠ A TESTOVÁNÍ:

* Vážení rodiče, věnujte prosím pozornost informacím o organizaci testování a k prostudování návodu či videonávodu. Usnadníte nám tím příchod dětí do MŠ. Děkujeme za spolupráci. Info ZDE

INFORMACE KE ZNOVUOTEVŘENÍ MŠ:

* Vážení rodiče, v pondělí 12. 4. 2021 se otevře mateřská škola pro: seznam ZDE

* Vstup do MŠ: Upozorňujeme, že osoby s příznaky infekčního onemocnění nemohou do školy vstoupit. Příznaky infekčního onemocnění rozumíme: ZDE. Každá osoba je povinna si při vstupu do budovy školy zakrýt dýchací cesty, a to takovým ochranným prostředkem dýchacích cest, který je uveden v aktuálně platném mimořádném opatření MZd. Děti v MŠ nemají povinnost nosit ochranné prostředky dýchacích cest.

* TESTOVÁNÍ DĚTÍ NEINVAZIVNÍMI ANTIGENNÍMI TESTY:: Informace ZDE

* Videonávod k testování:: ZDE

* Leták pro rodiče: ZDE

* Vyjádření ředitelky k testování: ZDE

PROSBA O VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKU:

Vážení rodiče, žádáme Vás o vyplnění krátkého dotazníku. Odkaz zde: Vyplnit dotazník!

NÁPADNÍK AKTIVIT JARO 2021:

Vážení rodiče, milé děti, připravili jsme pro Vás nápadník aktivit plný zábavy a překvapení. Ke stažení ZDE

SLEDOVÁNÍ AKTUÁLNÍCH INFORMACÍ:

Vážení rodiče, pro sledování aktuálních informací a dění ve školce využijte naší novou aplikaci Naše MŠ. Přihlašovací jméno i heslo obdržíte od třídní paní učitelky. Můžete zde využít i omlouvání dětí, či navštívit fotogalerii.