VÁNOČNÍ FOCENÍ:

Vánoční focení se bude konat v pondělí 30. 11. 2020. Cena sady je 270 Kč, k nahlédnutí v šatně MŠ - platba u tř. učitelky. S sebou: Děti, které se focení účastní, přijdou ráno do školky ráno již OBLEČENÉ A UČESANÉ tak, jak si na focení přejete. Tašku na oblečení zanechte v šatně, po focení se děti převléknou.

PODĚKOVÁNÍ A PŘEDŠKOLNÍ DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ:

Vážení rodiče, děkujeme za Vaši vstřícnost a možnost nechat si děti po dobu mimořádných opatření doma a umožnit tak co nejdelší zachování provozu pro pracující rodiče. Zároveň Vám chceme opět nabídnout nápadník aktivit - který sestavíme podle vzdělávacího programu a bude v souladu s činnostmi, kterých se po tuto dobu budou účastnit děti v MŠ.

Děti ze třídy MOTÝLKŮ si mohou ve školce vyzvednout pracovní sešity a vzít si je domů. V nápadníku aktivit obdržíte informaci, které strany budeme vyplňovat. Po návratu do MŠ nám sešity opět vraťte. (Pokud si sešity nemůžete vyzvednout, strany do NA oskenujeme). Nápadník aktivit bude ke stažení opět ZDE

SLEDOVÁNÍ AKTUÁLNÍCH INFORMACÍ:

Vážení rodiče, pro sledování aktuálních informací a dění ve školce využijte naší novou aplikaci Naše MŠ. Přihlašovací jméno i heslo obdržíte od třídní paní učitelky. Můžete zde využít i omlouvání dětí, či navštívit fotogalerii.