VÝSLEDKY ZÁPISU DO MŠ:

Žádáme rodiče přijatých dětí, aby obratem potvrdili nástup dítěte od školního roku 2022/2023 na email info@ms-jenisovice.cz, nebo pokud nastoupí jinam, aby tak uvolnili místo dětem pod čarou. Děkujeme za spolupráci.

SCHŮZKY PRO RODIČE NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ:

Schůzky pro zákonné zástupce přijatých dětí od školního roku 2022/2023 se budou konat dne 22.6.2022 od 15:30h ve třídě Soviček.

Seznam přijatých dětí od školního roku 2022/2023ZDE

VÝSLEDKY ZÁPISU DO MŠ:

Dne 19. 5. 2022 budou vyhlášeny výsledky přijímacího řízení k předškolnímu vzdělávání v Mateřské škole Jenišovice. Žádáme zákonné zástupce nepřijatých dětí, aby si rozhodnutí o nepřijetí vyzvedli osobně v budově MŠ (v ředitelně) v pátek 20. 5. 2022 v čase 10:30 - 14:30h., jinak bude zasláno poštou, do vlastních rukou. Rodičům přijatých dětí bude rozhodnutí o přijetí předáno osobně na první rodičovské schůzce konané v červnu (termín upřesníme).

ZÁPIS DO MŠ 9.5.2022:

Vážení rodiče, milé děti, v pondělí 9. 5. 2022 se na Vás těšíme u zápisu do MŠ k předškolnímu vzdělávání. Zápis bude probíhat v ředitelně po celý den v čase 8-11h, 12-16h. Nezapomeňte přihlášku k předškolnímu vzdělávání, občanský průkaz, rodný list dítěte (nebo jeho kopii). Obdržíte přidělené registrační číslo - rozhodnutí o přijetí bude oznámeno zveřejněním seznamu těchto registračních čísel na budově MŠ a na webu školy. Těšíme se na Vás.

UZAVŘENÍ MŠ V LETNÍCH MĚSÍCÍCH:

Mateřská škola Jenišovice - příspěvková organizace, bude po dohodě se zřizovatelem uzavřena v termínu 11. 7. 2022 - 21. 8. 2022 Ke stažení ZDE

Informace pro ukrajinské občany/ інформація для громадян України, informatsiya dlya hromadyan Ukrayiny:

Informace k zápisu zde/ Інформація для реєстрації тут, Informatsiya dlya reyestratsiyi: TUT

Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání zde/ Заява про зарахування дитини до дошкільної освіти тут, Zayava pro zarakhuvannya dytyny do doshkilʹnoyi osvity: TUT

Zápis pro cizince - ukrajinské děti je stanoven na 16. 6. 2022./ Набір іноземців - українських дітей призначено на 16 червня 2022 року. Nabir inozemtsiv - ukrayinsʹkykh ditey pryznacheno na 16 chervnya 2022 roku.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY:

Zápis do MŠ Jenišovice se bude konat v pondělí9. 5. 2022 v čase 8:00 – 16:00 (pauza 12:00 – 13:00),více informací ZDE. Žádost ke stažení ZDE

SLEDOVÁNÍ AKTUÁLNÍCH INFORMACÍ:

Vážení rodiče, pro sledování aktuálních informací a dění ve školce využijte naší novou aplikaci Naše MŠ. Přihlašovací jméno i heslo obdržíte od třídní paní učitelky. Můžete zde využít i omlouvání dětí, či navštívit fotogalerii.