Den otevřených dveří

Mateřská škola Jenišovice Vás srdečně zve na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Budeme se na Vás těšit ve středu 10. dubna od 16:00 do 18:00. Přijďte se k nám podívat, popovídat si a seznámit se s prostředím školky.
Těšíme se!

Zápis do MŠ

Vážení rodiče, milé děti,
V úterý 7. 5. 2024 se na Vás těšíme u zápisu do MŠ k předškolnímu vzdělávání. Zápis bude probíhat v ředitelně po celý den v čase 8:00- 11:45 a
12:30- 16: 00. Nezapomeňte přihlášku k předškolnímu vzdělávání, občanský průkaz, rodný list dítěte (nebo jeho kopii). Obdržíte přidělené registrační číslo – rozhodnutí o přijetí bude oznámeno zveřejněním seznamu těchto registračních čísel na budově MŠ a na webu školy. Těšíme se na Vás.

Elektronický předzápis

Vážení rodiče, od středy 17. 4.- do úterý 30. 4. 2024 bude spuštěn elektronický předzápis do naší mateřské školy Jenišovice. Zde si můžete po přihlášení vytisknout přihlášku, kterou vyplníte a necháte potvrdit od pediatra, následně v den řádného zápisu, tj. 7. 5. 2024, přinesete do MŠ Jenišovice.

Elektronický předzápis preferujeme, prosíme tedy o registraci.

Sledování aktuálních informací:

Vážení rodiče, pro sledování aktuálních informací a dění ve školce využijte naší novou aplikaci Naše MŠ. Přihlašovací jméno i heslo obdržíte od třídní paní učitelky. Můžete zde využít i omlouvání dětí, či navštívit fotogalerii.